Tantsukursused ja hinnakiri

Treeningrupid

D-grupp.Võistlustantsu treeningud algajatele võistlustantsijatele (lasteaialapsed kuni 5. klassi lapsed) – treeningud 3 korda nädalas, rühmas treenivad 2-4-6-tantsu tantsijad
C-grupp.Võistlustantsu treeningud 6-tantsu ja E-klassi tantsijatele(algklasside lapsed) – treeningud 3-4 korda nädalas, sh. üldfüüsiline treening.
B-grupp.Võistlustantsu treeningud DC-klassi tantsijatele – treeningud 4 korda nädalas+ eratunnid, sh. klassika treening.
A-grupp.Võistustantsu treeningud CBA-klassi tantsijatele, peamiselt noorte ja täiskasvanute klass – treeningud 4 korda nädalas+ eratunnid, sh. klassika treening.
Seltskonnatants täiskavanutele Tallinnas ja Kohilas, edasijõudnute ja algajate grupid moodustatakse piisava huviliste arve korral.

Tunnid toimuvad Tallinna Reaalkoolis (Estonia pst 6), Tatari 64, Tatari 3 ja Kohila Gümnaasiumis

Seltskonnatantsu kursused algajatele 16. oktoobril 2018

On aeg tantsukingadelt tolm pühkida ja jalakeerutus kenasti selgeks saada! Sul ei ole veel tantsukingi? Siis nüüd kiirelt shoppama, sest uus seltskonnatantsu kursus algajatele stardib peatselt! Grupp vaikselt koguneb, lükkasime algusaja kaks nädalat edasi. Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 20.00-21.30 aadressil Tatari 3. Kursus koosneb kaheksast kohtumisest, kursuse lõpus on võimalik jätkata jätkukursusel! Esimene kohtumine: 16. oktoobril kell 20.00. Grupp stardib kui registreerunud on vähemalt 6 tantsupaari! Hind: 80 eurot/ inimene. Info ja registreerimine:...

Loe edasi